Bu Gizlilik Politikası, KULLANICIların hangi bilgilerinin nasıl toplandığını, ne için kullanılacağını ve KULLANICIların hangi seçeneklere sahip olduklarını açıklamaktadır.

Toplanan bilgiler:

Mobil cihazınıza Faloğlan uygulamasını yüklediğinizde, aşağıda listelenen bilgileri topluyoruz:

Cihaz bilgisi (model ve cihaz numarası), operator bilgisi, ağ bilgisi (Wi-fi ve mobil), ağ kalitesi ile ilgili çeşitli performans parametreleri (ör. Sinyal seviyesi, link hızı), lokasyon bilgisi, cihaz tüm uygulama kullanım bilgisi.

Bu bilgiler kişisel bilgi değildir ve asla kişiselleştirilemez.

Faloğlan uygulamasını kullanırken girmiş olduğunuz ad, doğum tarihi, cinsiyet, ilişki durumu gibi kişisel bilgiler ayrıca kayıt altına alınmaktadır.

Kimlik doğrulama verileri: Uygulama aracılığıyla oturum açtığınızda kullanıcı adınız ve şifreniz, üçüncü şahıs oturum açma sağlayıcısı aracılığıyla oturum açarsanız üçüncü şahıs kullanıcı kimliği ve cihaz kimliğiniz dahil. Profil verileri: Yüklediğiniz fotoğraflar ve kendinizle ilgili bilgiler dahil olmak üzere Hizmetlerimiz veya Mobil Uygulamamız aracılığıyla oluşturduğunuz herhangi bir profile eklediğiniz bilgiler. Üçüncü taraf bir giriş sağlayıcı aracılığıyla giriş yaparsanız, üçüncü taraf sağlayıcıdan profil fotoğrafınız kullanılacaktır. Yalnızca bizde bir hesap oluşturursanız geçerlidir.

Kullanım Verileri: Hizmetlerimize ve Mobil Uygulamamıza yaptığınız ziyaretlerle ilgili bilgiler, IP adresi, alan adı, URI adresi (tek tip kaynak tanımlayıcısı) dahil.

Toplanan bilgiyi nasıl kullanıyoruz

Bu toplanan bilgilerden kümelenmiş anonim bilgi yaratarak, belli zaman, lokasyon, veri kullanımı ile ilgili cihaz etkinliklerinde ve belli ağ durumlarında, internet bağlantısı deneyimi ve ağ kalitesini anlamak ve bu bilgilere göre de mobil operatörlerin veri hizmetlerini ve kullanım koşullarında açıklanan uygulama hizmetlerini pazarlamak maksadıyla kullanıyoruz.

Faloğlan uygulamasını kullanırken girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi Faloğlan uygulamasının sunduğu hizmetlerin hazırlanmasında kullanmaktayız.

Kümelenmiş bilgiyi nasıl kullanıyoruz

Anonim, istatistiksel veya kümelenmiş bilgileri sizin internet bağlantı deneyiminizi yükseltmek adına, ticari, istatistiksel amaçlar için ve yeni servisler ve özellikleri yaratmak ile servisin kalitesini artırmak için kullanabiliriz. Bu anonim, istatistiksel veya kümelenmiş bilgiler, kullanıcıları olan iş ortakları veya 3. partilerle birlikte kullanılabilir. Bu bilgiler KULLANICIların kişisel bilgilerini kesinlikle içermez.

Faloğlan KULLANICIlarına ait kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu esaslarına göre, KULLANICIlar kişisel bilgilerinin kullanılmasına izin verdiği takdirde, Faloğlan Uygulaması Kullanım Koşullarında belirtilen amaçlar için gerekli kapsam ve sürede işlenebilir ve saklanabilir.

Kişisel verilerinizi paylaşmaktan ne zaman isterseniz vazgeçebilirsiniz. Vazgeçtiğiniz takdirde, Faloğlan uygulamasının Ayarlar sayfasından veri paylaşımını kapatabilirsiniz. Veri paylaşımını kapattığınızda Faloğlan uygulamasını herzamanki gibi kullanabilirsiniz. Bu durumda Faloğlan uygulamasının sağladığı hizmetler için gerekli olan bilgiler haricinde hiçbir kişisel bilginiz sizden alınamayacaktır.

Kişisel bilgiye kimler erişebilecek

Kişisel olarak tanımlanabilecek herhangi bir bilgi herhangi bir şirkete, organizasyona, şirket dışındaki bireylere satılmayacak, kiralanmayacak ve paylaşılmayacaktır. Bu bilgilere Faloğlan ve sadece yukarıda bahsedilen hizmetleri sizlere ulaştırmak amacıyla Faloğlan’in iş ortakları erişebilecektir.

Verinin Muhafaza Edilmesi

Cihazınızdan alınan bilgiler anonim hale getirilmiş şekilde güvenli bulut sunucularında tutulmaktadır. Bu bilgiler yasama ve yürütme organları ve mercilerinin talepleri veya mahkeme/savcılık kararlarına istinaden, yasalara uygun olarak gözden geçirilebilecek, saklanacak ve yetkili mercilere açıklanabilecektir.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik politikası değişebilmektedir. Tüm değişiklikler bu gizlilik politikası sayfasında güncellenecektir ve sayfasının üstünde değişiklik yapılan tarih yer alacaktır. O yüzden bu sayfanın güncel olduğundan emin olabilirsiniz.

İletişim

Gizlilik Politikası ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı iletmek için info@faloglan.comÜcretsiz
Kahve ve Tarot Falı